Nové skrášľovacie štúdio v Starej Ľubovni! 

Kreatívne služby už aj v tvojom meste!

SAMOOPAĽOVACÍ NÁSTREK

RÝCHLE, ZDRAVÉ A PRIRODZENÉ OPÁLENIE 

Aktualizácia

K SAMOOPAĽOVACIEMU NÁSTREKU V LETE a INÉ KONTRAINDIKÁCIE

Hormonálna liečba, choroba, ťažké-silné lieky, potenie, návaly, prechod, jemné rozdiely vo výslednom opálení môžu nastať počas menštruácie, tehotenstva a užívania antikoncepcie. Vo všetkých spomínaných prípadoch môžeme klientom urobiť nástrekovú procedúru, vo väčšine spomínaných prípadoch bude opálenie rovnako trvácne aj s rovnakým výsledným opálením ako pri klientovi bez obmedzení.

Vždy závisí od konkrétneho zloženia pokožky klienta. Pri potení, návaloch, chorobe spojenej s potením platí, že pot vypudzuje samoopaľovacie zložky vytvárajúce opálenie z tela a teda výsledok nebude dokonalý a bude fľakatý - toto nie je vada produktu alebo chyba aplikácie nástreku. Je to nedodržanie pokynov tanning experta, kým samoopaľovacie zložky preniknú do pokožky a vytvoria opálenie.

Samoopaľovací nástrek nevykonávame ak má klient tesne po akejkoľvek procedúre, ktorá priamo vplýva na pokožku, prípadne po procedúre čo pokožku narušuje alebo odstraňuje prirodzený ochranný film pokožky či pokožku otvára (depilácia, epilácia, IPL, tetovanie, bankovanie, čistenie pleti, trhanie obočia, chemický peeling...) alebo ak má klient od slnka spálenú či šúpajúcu sa pokožku. V týchto prípadoch striekame klienta na jeho zodpovednosť.

Samoopaľovací nástrek vykonávame na nepoškodenej, zregenerovanej pokožke bez viditeľných otvorených rán. Ak má klient napr. tetovanie už s chrastičkami, prípadne 1-3 dni po tetovaní - k pokožke sa správame ako k suchej pokožke, teda na ňu aplikujeme v rozumnom množstve zvláčňujuci spray.

Sprejové opaľovanie svetovej značky FAKE BAKE

Fake Bake je svetovou jednotkou v oblasti zdravého opaľovania pokožky s najprestížnejšími oceneniami "Beauty awards" za TOP samoopaľovací produkt. Toto prvenstvo si drží už niekoľko rokov, pretože je jeden z mála výrobcov, ktorý sa špecializuje výhradne na samoopaľovaciu kozmetiku. Výsledkom sú produkty pre domáce, ale i profesionálne použitie - vždy s dokonalým výsledkom bronzovej pokožky.

Samoopaľovací nástrek je dnes najpohodlnejším spôsobom zdravého a rýchleho získavania bronzu. Dokonalé opálenie doslova za pár minút priamo u nás v salónev Starej Ľubovni.

Jednoduchá aplikačná procedúra, ako pre salón, tak i pre zákazníka, ktorá trvá vrátane prípravy cca 30 minút. Výsledkom bude vždy prirodzený, opálený odtieň pokožky a 100% spokojnosť. 

Zverte svoje opálenie do rúk profesionálov a vyhnite sa škvrnám, fľakom a neprirodzenej oranžovej farbe

Fake Bake spray tan je najlepšou a najrýchlejšou voľbou pre prirodzené opálenie budúcej nevesty alebo príležitostné opálenie na spoločenské akcie (promócie, svadby, plesy).

Po nástreku je doba trvania výsledného opálenia 7 až 10 dní, v závislosti od životného štýlu. Opálenie sa NIKDY nefarbí šaty. 

Procedúru vykonáva profesionál s certifikátom (Fake Bake Tanning Expert). Používa sa výhradne samooapaľovací nástrek Fake Bake Instant Self-Tanning Liquid aplikovaný AirBrush systémom. Procedúra sa vykonáva aplikačnom stane a samozrejmosťou sú ochranné pomôcky a hydratačný krém na zjemnenie suchých miest na pokožke – všetko samozrejme v cene procedúry.

Pri celotelovom nástreku od nás dokonca obdržíš aj Peeling Fake Bake Coconut Body Polish pre správnu prípravu pokožky pred nástrekom a to tiež ZDARMA :)

Sprejové opaľovanie je veľmi príjemné, akoby si sa jemne sprchovala. Keď skončí samoopaľovací nástrek nasleduje sušenie, ktoré potrvá opäť len okamih a môžeš sa spokojne vybrať domov. Tvoje okolie bude nepochybne milo prekvapené, veď z domu vykročíš takmer s bielou pokožkou a o chvíľu sa vrátiš ako z dovolenky pri mori. 

Opálenie nástrekom je určené pre tých, ktorí z akýchkoľvek dôvodov nemôžu navštevovať solárium t.j majú väčší počet materských znamienok, osoby so sklonom k tvorbe pieh či majú iné kožné abnormálne škrvny na tele alebo sú citlivejší na slnko a UV žiarenie a tí ktorí sa ľahko spália. 

Táto služba je taktiež populárna u ľudí, ktorí sa starajú o svoje zdravie, pretože iba tento druh opaľovania nenapomáha fotostarnutiu pokožky alebo dokonca k vzniku rakoviny kože.

Prečo práve samoopaľovací nástrek Stará Ľubovňa ?

 • sme jediný salón v širokom okolí
 • používame kvalitnú svetovú TOP značku Fake Bake spray tan
 • prijateľná cena a peeling zdarma
 • opaľovanie nástrekom je dostupné v akomkoľvek čase
 • nástrek je vhodný pre mužov, ženy aj deti 
 • nástrek je vhodný pre tehotné a dojčiace matky
 • najrýchlejšie opálenie LEN 2 DNI pred udalosťou
 • dlhotrvajúce opálenie vydrží 7-14 dní
 • ide o absolútne zdravé opálenie
 • nevysušuje pokožku, naopak ju hydratuje
 • žiadne teplo, potenie ani nepohodlie
 • už nemusíš absolvovať nebezpečné a zdĺhavé opaľovanie v soláriu, ktoré ti môže spôsobiť nenávratné poškodenie pokožky
 • vhodný pre ľudí s pigmentovými škvrnami aj pre vitiligo
 • vhodný pre zákazníkov s jazvami a striami
 • dokonca je vhodný pre ľudí s ekzémom alebo psoriázou 

Príprava sa na samoopaľovací nástrek:

Venuj pár minút správnej príprave pokožky, pretože jedine tak bude výsledkom krásne, prirodzené, rovnomerné a dlhotrvajúce opálenie.

Samoopaľovací nástrek FakeBake stmaví tvoju pokožku o max. 2-3 odtiene, vždy tak, aby opálenie pôsobilo prirodzene a prispôsobilo sa tvojmu prirodzenému tónu pokožky.

ZÁKAZNÍK POTREBUJE MAŤ PEELING FAKEBAKE, TELOVÉ HYDRATAČNÉ MLIEKO RÔZNEJ ZNAČKY A 6 HODÍN ČASU NA NIČNEROBENIE ;)

Dôležité:

Pred nástrekom si prosím skontroluj, či nie si alergik na nejakú zo zložiek používaných kozmetických výrobkov TU:

1. FAKE BAKE COCONUT BODY POLISH (Telový peeling s kokosovými vláknami) - INGREDIENTS: Water (Aqua), Glycerin, Polylactic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Laureth Sulfate, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Cocos Nucifera Fibre Powder, Coumarin. NO PARABENS.

2. FAKE BAKE MISTIFIER OIL FREE BODY SPRAY (Hydratačné mlieko v spreji) - INGREDIENTS:  Water (Aqua), Dimethyl Ether, Glycerin, Neopentyl Diheptanoate, Glyceryl Polyacrylate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E Acetate), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acrylates/C10-30 Alkyl Acetate Crosspolymer, Polysorbate 80, Citric Acid, Triethanolamine, Fragrance (Parfum).

3. FAKE BAKE ORIGINAL SPRAY TAN LIQUID (Samoopaľovacia emulzia) - INGREDIENTS:  Water (Aqua), SD Alcoho 40-B, Dihydroxyacetone, Erythrulose, Dimethyl Isosorbide, Propylene Glycol, Glycerin, Glucosamine, Chondroitin Sulfate, Polysorbate 80, Tetrasodium EDTA, Fragrance (Parfum), Blue 1 (Cl42090), Yellow 5 (Cl 19140), Red 40 (Cl16035), Limonene, Isoeugenol, Citral 

4. FAKE BAKE DARKER SPRAY TAN LIQUID (Samoopaľovacia emulzia - tmavá) - INGREDIENTS:  Water (Aqua), SD Alcoho 40-B, Dihydroxyacetone, Erythrulose, Dimethyl Isosorbide, Propylene Glycol, Glycerin, Glucosamine, Chondroitin Sulfate, Polysorbate 80, Tetrasodium EDTA, Fragrance (Parfum), Blue 1 (Cl42090), Yellow 5 (Cl 19140), Red 40 (Cl16035), Limonene, Isoeugenol, Citral

Ako prebieha opaľovanie nástrekom:

PRED APLIKÁCIOU:

 • Na procedúru prosím príď v tmavšom a voľnejšom oblečení.Holenie, depiláciu, epiláciu a pod. si urob 48 hod pred aplikáciou samoopaľovacieho nástreku, aby pokožka mala čas sa dostatočne zregenerovať a upokojiť.
 • 24 hod pred nástrekom je dôležité si urobiť dôkladný peeling celého tela. Peeling Fake Bake COCONUT Body Polish, ktorý dostaneš u mňa zdarma je špeciálne vyvinutý na prípravu pokožky pred aplikáciou samoopaľovacieho nástreku. Zlepšuje absorpciu samoopaľovacích látok do pokožky a ich rovnomerné pôsobenie. Obsahuje prírodné kokosové vlákno, ktoré zbavuje pokožku odumretých kožných buniek a dokonale ju vyčistí.
 • Nepoužívaj peeling inej značky, pretože by mohol reagovať so zložením samoopaľovacieho nástreku, prípadne by na pokožke mohol zanechať neviditeľný film (krémový povlak), ktorý by spôsobil nerovnomerné vstrebanie nástreku (neskoršie škvrny, fľaky, alebo skrátené trvanie opálenia).
 • Na procedúru treba mať pokožku zbavenú deodoratu, parfumu, hydratačného krému/oleja, všetkých líčidiel a make-upu. Na toto treba dávať pozor hlavne ráno pred nástrekom, pretože je to taká ranná rutina. Pred samotným nástrekom je ideálne dať si naozaj výdatnú (horúcu) sprchu, ktorou zmyjete všetky zvyšky inej kozmetiky a jemnej mastnoty.
 • Samoopaľovací nástrek vrátane predprípravy trvá cca 45 min. 

PO APLIKÁCII:

 • Po aplikácii budeš okamžite hnedá (nie oranžová) – to však nie je opálenie, ale len indikačná-sprievodná farba, aby bolo pri aplikácii vidieť, kde je už nástrek nanesený a kde ešte nie. Toto je jediná farba obsiahnutá v nástreku. Samoopaľovacie zložky (prírodné triesloviny) sú totiž okom neviditeľné.
 • Na vytvorenie požadovaného opálenia je potrebné samoopaľovací nástrek nechať pôsobiť minimálne 6-8 hodín (príp.celú noc). Platí tu pravidlo, čím dlhšie si necháš samoopaľovací nástrek pôsobiť, tým bude výsledné opálenie tmavšie a výraznejšie.
 • V tomto čase nie je vhodné vykonávať činnosti spojené s nadmernou fyzickou záťažou (následné potenie), vystavovať sa vplyvom počasia (dážď, sneženie), venovať sa činnostiam, ktoré priamo vplývajú na ľudskú pokožku, nenavštevovať bazén alebo saunu.Opatrne používaj tiež bieliace zubné pasty, vylúč, aby sa pasta dostala na pleť.
 • Posledným krokom je opäť výdatná sprcha, no tento krát už bez peelingu, hubky, alebo čistiacej lufy. Použiť môžeš akýkoľvek sprchový prípravok, gél, krém (samozrejme bez peelingových častíc) a dôkladne opláchnite zvyšky sprievodnej farby, ktorá na pokožke zostala po striekaní.
 • Bezprostredne po osprchovaní pokožku jemne osuš a uzamkni svoje nové opálenie tak, že sa naozaj poctivo natrieš akýmkoľvekhydratačným mliekom, olejom, alebo maslom.

Približne 12 hodín po sprche sa ešte samoopaľovacie zložky v pokožke rozvíjajú, takže výsledné opálenie je naplno rozvinuté až 24 hodín po nástrekovej procedúre. 

Vzniknuté opálenie je súčasť pokožky. Pre udržanie celistvého opálenia je potrebná pravidelná hydratácia pokožky počas celej doby trvania opálenia.

   Cenník
 • Celotelový nástrek ........................................ 35 EUR
 • ½ nástrek (tvár, dekolt, ruky/brucho, nohy) ........ 25 EUR
 • Nástrek iná časť tela ...................................... 16 EUR
 • Permanentka (5x celotelový nástrek) ............... 150 EUR

© Copyright EMEI STUDIO